לא יותר טובים מקסטרו

לא יותר טובים מקסטרו.


אני לא יודעת אם אתם זוכרים או לא שמנכ"לית קאסטרו יצאה בהודעה שאין מקום לנשים מעל מידה 42 בחנויות שלה. "יש בגדים שלא נראים טוב על נשים במידה מעל 42", אמרה. רובנו הזדעזענו, אמרנו שאין מקום לאמירות כאלה ב-2015 והמשכנה הלאה בחיינו.


לא מזמן אבדו לי שתי חולצות כחולות שעמלתי קשה על מנת להשיג ונותרה לי אחת.


חולצה אחת בשביל הדרכה פעמיים בשבוע, חניכוּת פעמיים בשבוע וסמינרים. לי זה נשמע כמו מצב, מילולית, מסריח. "אז תבקשי מהמדריכים שלך חולצה, הם ידאגו לך", אתם צועקים על דפי העיתון. אז זו הבעיה - אני מבקשת כבר חודשיים, פשוט אין להם חולצות במידה שלי. למדתי עם הזמן לאהוב את עצמי ולקבל את עצמי כמו שאני, וחלק גדול מזה הוא בזכות התנועה, אבל המציאות הזאת - שבלתי אפשרי להשיג חולצות מעל מידה מסוימת מאוד קטנה - היא לא מתקבלת על הדעת.


מה אם זה היה המפגש הראשון שלי עם התנועה? היו באים לגייס י'ניקים למחויבות האישית, והייתי מתלהבת. הייתי פוגשת את המחנה והבוגרת ומתאהבת כאילו זו מינימום קומדיה רומנטית שמבוססת על רומנים של ניקולס קייג'. ואז הייתי נרשמת לטיול חנוכה - ארבעה ימים עם הבוגרת על חולצה כחולה. אבל לאף אחד אין חולצה להביא לי, ואני מבינה שלגוף שלי אין מקום בתנועה. ביטחון עצמי של בנות נוער הוא דבר שברירי, מי כמוני יודעת.


בגלל זה החלטתי לכתוב ל"במבחן". אני מאמינה שישיגו לי חולצות, ואני חושבת שמי מכם שקורא את זה ולא התמודד עם דימוי גוף נמוך או עודף משקל יחשוב שאני מגזימה, אבל אם זה היה קורה לי לפני שנתיים הייתי זוחלת מתחת לשמיכה ובוכה. אנחנו לא יכולות לחנך נגד אידיאל היופי ובו זמנית לא להוות דוגמא עבור כל אלה שאומרים שאת לא יכולה להיות יפה במידה גדולה ושלהיות יפה זה הכי הכי חשוב .


אני באמת מקווה שאם קראת והזדהית תביני שאת לא לבד, ושביחד נמצא מקום לכולם ולא משנה באיזו מידה.


39 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עקב רצף הניצחונות האחרון של ענקיות הטכנולוגיה אל מול העולם, אני חושב שהגיע הזמן לדבר על המצב. ובניצחונות, אני מתכוון לסיום המלחמה הגדולה של העשורים האחרונים. ובמלחמה, אני מתכוון למאבק כוח בין העולם הי