הפרטת הטסטרים - בואו ננצל כמו שצריך את כוחנו

מועצת התלמידים הארצית שוב פעם פועלת לזירוז הפרטת הטסטרים, ושוב אנחנו צריכים לנקוט בצעדי התנגדות למעשה זה.

במקום שהם ינצלו את הכוח שלהם כדי להפעיל לחץ על הרשויות לקחת אחריות על הנושא, הם מתאימים אותו לאינטרסים של הממשלה, פועלים להורדת אחריות מרשויות הממשלה ולהעברת הטסטרים לאחריות גופים עם מטרות רווח. וההשלכות של המעשה? נוראיות.

במקום שהטסטים יבדקו את יכולות הנהיגה שלך, יכנס גורם נוסף שיעזור לך לעבור את הטסט. זהו גורם הכסף. זאת אומרת שגם אם אתה נהג על הפרצוף, אתה תוכל לעבור טסט ולקבל רישיון. ורק לחשוב שאנשים שאינם ראויים לרישיון יסתובבו על הכבישים... דבר זה יכול לעלות לנו בחיי אדם, ולהפוך את הכבישים לג'ונגל. "אז שיפקחו על החברות עם מטרות הרווח" - פה הבעיה, הרשויות מנסות להיפטר מהאחריות. הבעיה תהפוך מ-"אין מספיק טסטרים" ל-"אין מספיק מפקחים", ואחרי ההפרטה יהיה קשה מאוד לתקן את הטעות, והיא תעלה בחיי אדם. אז בואו ננצל את הכוח שיש לנו ונכריח את הרשויות לקחת אחריות, להוסיף טסטרים ולא להפריט - פתרון פשוט שיכול לקצר את זמני ההמתנה בלי שאיכות הטסטים תרד.


26 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עקב רצף הניצחונות האחרון של ענקיות הטכנולוגיה אל מול העולם, אני חושב שהגיע הזמן לדבר על המצב. ובניצחונות, אני מתכוון לסיום המלחמה הגדולה של העשורים האחרונים. ובמלחמה, אני מתכוון למאבק כוח בין העולם הי