התעלמות מכאב בחצר האחורית שלנו


היום ביקרנו בדרום תל אביב, בשכונות בהם העוני והזנות הם חיי היום יום של האנשים שגרים שם.


זה היה דבר שבחיים לא ראיתי, נחשפנו לדברים שונים וקשים ממה שרואים בשכונות שלנו. אנשים כואבים, שמנסים לשרוד את חיי היום יום שלהם ורק לעבור עוד יום ולמצוא איפה לישון וממה להתפרנס.


הרגשתי כאב, ואכזבה גדולה ממדינת ישראל והאכיפה בה. נמצאת תחנת משטרה שרואה כל יום את הדברים הנוראיים האלה ופשוט מחליטה להתעלם מהדברים שקורים שם, כי זה הרבה יותר נוח. אכזבה מהמשרדים הגדולים שנמצאים בזוועה הזאת, כי הרבה יותר זול להקים פה משרדים, וכי אף אחד מהתושבים האלה לא ילך ויתלונן שלא נעים לו בסביבה הזאת. ראיתי את הדברים האלה ונדהמתי.


זה היה מסע משמעותי ופוקח עיניים בו למדתי על החברה שלנו שמחליטה להתעלם מהאנשים האלה ומהכאב שלהם. למדתי שאנחנו צריכים לשים לב לדברים שקורים מסביבנו ולאנשים האלה, ולהשמיע את קולם או לעזור להם איך שאנחנו יכולים!

44 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תכל'ס, מועדון הסרט בתא"צ זה דבר מופלא. בייחוד בשנת יב', כשהסמינרים מפסיקים להיות שכבתיים והופכים להיות גרעיניים. אני הרגשתי את זה מאוד קרוב ללב כשחילקו אותנו לגרעינים בסמינר השביעיות, ואחד מהחששות הכי

אִם גַּרְעִין זָרַעְתָּ, בְּטַח! עֵץ נָטַעְתָּ לֹא לָמָוֶתבַּל תִּדֹּם הַלְמוּת מַקָּבֶת,רַד אֲנָךְ עַל הַנִּדְבָּךְ. וּלְבֵנָה עַל לְבֵנָה