"המדריך למדריך ברשת" - פעולה לדוגמה

עודכן ב: מרץ 16

מהלך בסיסי לפעולה חוגית מקוונת:


  1. פתיחת המדריך: 5 דקות - שלום לכולם! איזה כיף להיפגש! אני שמח שאתן פה! אז תגידו שלום כולן ל... (מנו את שמותיהם של כל הנוכחים והתייחסו למי שלא נוכח. לדוגמה: שיר עדכנה אותי שלא תוכל להשתתף היום אבל מוסרת ד"ש). - חשוב לי לומר, שאנחנו נמצאים בימים לא פשוטים. בטח חלק מכם מרגישים הרבה לחץ או אולי תחושות לא נעימות, ובאופן כללי לא קל להיות הרבה זמן בבית, בלי בית ספר ובלי הדברים שאנחנו רגילים ואוהבים לעשות. - נעשה עכשיו פעילות שתהיה בערך X דקות. בגלל שאנחנו לא רגילים לעשות פעילות באופן הזה, נצטרך להיות סבלניים וללמוד תוך כדי מה זה דורש מאיתנו.

  2. משחק פתיחה - מה נשמע? 10 דקות אופציות: - תמונה: כל אחד יבחר תמונה וישלח אותה בקבוצת הוואטסאפ שלנו שאומרת קצת על מה שלומו או על רגע משמעותי מהימים האחרונים - מספר: כל אחד יציג עם בעזרת האצבעות כמה מ1-10- איך המצב רוח שלו עכשיו - מילה: נעשה סבב שבו כל אחד יגיד מילה 1 שמתקשרת למצב רוח שלו/מה שלומו עכשיו נוכל להוסיף- האם יש מישהו 1 או 2 שרוצים לספר לנו יותר- מה שלומכם? איך עוברים עליכם הימים ?

  3. פעילות מרכזית 15-30 דקות בחרו פעילות מתוך מאגר ההצעות. שימו לב שאתם משתמשים בפורמט/אפליקציה שהחניכים שלכם מכירים היטב או קחו בחשבון להכין אותם מראש וללמד.

  4. סכמו את הפעולה –תוכלו להיעזר בנקודות הבאות: - שמח על המפגש ומאחל בריאות לכל ובתקווה שנוכל לחזור לשגרה במהרה ! - היום יותר מאוחר תיפתח תחרות בין החוגים במחנה/בין חניכי החוג – הישארו מעודכנים - ניפגש בפעם הבאה ביום X בשעה X בעזרת ה- X (חשוב לסיים ביצירת ודאות בנוגע להמשך המפגש)

0 צפיות
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

ת.ד. 9057, רמת אפעל, 5219001

מייל: haolim@tkz.co.il

טלפון: 03-5350157

פקס: 03-5350159